Oferty pracy

Poszukujemy osoby do naszego zespołu Bednarska Podatki. Zapoznaj się z ofertami pracy. Wyślij do nas swoje CV: biuro@bednarskapodatki.pl. Znasz kogoś, kto odpowiada poniższym rysopisom? Podaj dalej ten wpis. Dziękujemy!

Stanowisko: ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

 • Być może jeszcze studiujesz jakiś kierunek związany z rachunkowością.
  Rewelacyjnie!
 • Być może myślisz sobie czasem o przyszłej pracy w zawodzie związanym z księgowością. Widzisz siebie w biurze, przy biurku z papierami, kubkiem kawy i stabilizacją.
  Znamy to bardzo dobrze.
 • Czujesz, że chcesz pracować z ludźmi, być dla nich wsparciem, mieć pod swoją opieką osoby, którym na co dzień pomagasz ogarnąć ich księgowość i podatki…
  Wow! Coraz bardziej cię lubimy!
 • Masz głód wiedzy? Chcesz się rozwijać w zakresie rachunkowości? Lubisz dociekać, wyszukiwać danych, potwierdzać informacje, po prostu wiedzieć i mieć pewność co do tej wiedzy?
  To się ceni w zawodzie księgowego.
 • Jeśli do tego jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną, dobrze zorganizowaną i sumienną – to mamy ze sobą wiele wspólnego.

Zakładamy, że skoro czytasz teraz to ogłoszenie, a wieczorami pewnie śmigasz po innych stronach i insta, poradzisz sobie też z obsługą komputera i programami typu Word czy Excel. Ta umiejętność ci się przyda! Podobnie jak pozytywne nastawienie i otwarty umysł, bo cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój, doskonalenie się z przepisów oraz wiedzy z zakresu podatków.

To jak? Podejmujesz wyzwanie? Skorzystaj z tej szansy. My już to zrobiliśmy. Dobrze znamy ścieżkę od „księgowego żółtodzioba” do specjalisty w zakresie rachunkowości. I wiesz co? Lubimy naszą pracę, choć nie zawsze jest różowo, to jesteśmy zgranym zespołem, obsługujemy fajnych klientów i tak się składa, że mamy wolne miejsce dla asystenta ds. księgowości. Być może czeka właśnie na ciebie? Wyślij do nas swoje CV i poznajmy się!

 

Stanowisko: KSIĘGOWA

Podobno znalezienie dobrej księgowej graniczy z cudem. W takim razie chcemy zostać cudotwórcami! Sprawdź, czy szukamy właśnie ciebie na stanowisko „księgowa”.

 • Jeśli bylejakość cię wkurza, to dobrze. Nie musisz układać kolorystycznie ubrań w swojej szafie, ale fajnie, jakbyś ceniła sobie porządek w papierach i miała poukładane w głowie.
 • Jeśli potrafisz samodzielnie odnaleźć optymalne rozwiązanie podatkowe i zapobiec katastrofie w życiu klienta, to znaczy, że jesteś równa babka i już zaskarbiłaś sobie naszą sympatię.
 • Nie musisz mieć dziesiątek lat doświadczenia zawodowego. One mogą być przereklamowane. Bardziej liczy się to, czy jesteś na bieżąco z przepisami podatkowymi i czy każda ich zmiana nie wywołuje u ciebie fali łez lub potoku niecenzuralnych słów.
 • Szukamy osoby, która lubi się rozwijać i będzie zaangażowana w pracę. Jeśli czujesz, że ten tekst jest właśnie o tobie – jesteśmy na dobrej drodze, by się poznać!
 • W pracy będziesz mieć kontakt nie tylko z papierami i przepisami, ale i z żywymi ludźmi. To będą nasi (również twoi) klienci, o których dbamy, z którymi budujemy relacje oparte na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Nie musisz zatem być wysoka, ale nie ukrywamy, że oczekujemy wysokiej kultury osobistej.
 • Jeśli dodatkowo: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, wyliczanie podatku dochodowego, sporządzanie rozliczeń rocznych, ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestrów Vat i wyliczenie podatku Vat nie brzmią dla ciebie jak magiczne zaklęcia – to chętnie przyjmiemy cię do naszej drużyny.

Wyślij nam swoje CV. Sama odpowiedź na to ogłoszenie będzie już świadczyć o twojej odwadze :). Resztę zweryfikujemy podczas rozmowy. Mamy nadzieję, że się polubimy i że będziesz mogła kontynuować swoją ścieżkę kariery w zawodzie księgowej.