Zespół

Olga Bednarska-Kurzawa

przewodnik po świecie podatków

Właścicielka Biura Księgowego Bednarska Podatki. Magister rachunkowości. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na wydziale rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat księgowy o numerze 68379/2014 z Ministerstwa Finansów. Posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W zawodzie od 15 lat. Od 2014 roku kontynuuje rodzinną firmę. Sprawny i doświadczony przewodnik po świecie podatków. W pracy zawsze kieruje się dobrem i gwarancją bezpieczeństwa klienta. Ceni sobie partnerskie podejście w biznesie. Nieustannie doskonali się ze znajomości przepisów. Pilnuje spraw swoich klientów. Z zaangażowaniem prowadzi ich finanse, księgowość i sprawy podatkowe.

Prywatnie spełniona mama Oliwii i Sandry i szczęśliwa żona.

Marlena Bednarek

specjalista ds. rachunkowości

Magister rachunkowości. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu na wydziale finansów i rachunkowości. Pasjonuje ją świat podatków. W pracy dociekliwa i dokładna. Bierze udział w szkoleniach, śledzi przepisy i jest zawsze na bieżąco.

Z zaangażowaniem szuka dla klientów najlepszych rozwiązań. W pracy opanowana i uśmiechnięta.

Paulina Fiedler

specjalista ds. rachunkowości

Magister rachunkowości. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu na wydziale finansów i rachunkowości oraz studia podyplomowe na wydziale finansów i zarządzania w specjalności controlling.

Swoją karierę w biurze rachunkowym Bednarska Podatki rozpoczęła od stażu, w trakcie którego już przejawiała się zaangażowaniem i troską o sprawy klientów. Podczas kilkuletniej współpracy wniosła do firmy nową jakość pracy. Stale zgłębia wiedzę z zakresu podatków.

Anna Marut

specjalista ds. rachunkowości

Anna ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu , kierunek finanse i rachunkowość, specjalność: rachunkowość zarządcza i controling. Pasjonuje ją świat matematyki. To nasza ostoja spokoju. W pracy jest dokładna, chce się rozwijać. Obecnie bierze udział w szkoleniu na temat kadr i płac.

Nasza znajomość z Anią zaczęła się od jej stażu w 2016 roku. Pracowała w naszym biurze przez rok. Ponownie zasiliła nasze szeregi w lutym 2018 roku, a od października 2019 roku wraca do nas po urlopie macierzyńskim.