Zespół

Olga Bednarska-Kurzawa

przewodnik po świecie podatków

Właścicielka Biura Księgowego Bednarska Podatki. Magister rachunkowości. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na wydziale rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat księgowy o numerze 68379/2014 z Ministerstwa Finansów. Posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W zawodzie od 15 lat. Od 2014 roku kontynuuje rodzinną firmę. Sprawny i doświadczony przewodnik po świecie podatków. W pracy zawsze kieruje się dobrem i gwarancją bezpieczeństwa klienta. Ceni sobie partnerskie podejście w biznesie. Nieustannie doskonali się ze znajomości przepisów. Pilnuje spraw swoich klientów. Z zaangażowaniem prowadzi ich finanse, księgowość i sprawy podatkowe.

Prywatnie spełniona mama Oliwii i Sandry i szczęśliwa żona.

Edyta Malesza

Księgowa

Paulina Fiedler

specjalista ds. rachunkowości

Magister rachunkowości. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu na wydziale finansów i rachunkowości oraz studia podyplomowe na wydziale finansów i zarządzania w specjalności controlling.

Swoją karierę w biurze rachunkowym Bednarska Podatki rozpoczęła od stażu, w trakcie którego już przejawiała się zaangażowaniem i troską o sprawy klientów. Podczas kilkuletniej współpracy wniosła do firmy nową jakość pracy. Stale zgłębia wiedzę z zakresu podatków.