Ewolucja w księgowości – do dyspozycji naszych klientów

Korzystaj z innowacyjnego programu dla biur rachunkowych i firm – SaldeoSMART. Czy wiesz, że nie musisz co miesiąc dostarczać do nas dokumentów księgowych w formie papierowej? Oszczędzaj swój czas razem z nami!

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji nowoczesną platformę, która umożliwia inteligentny obieg dokumentów i automatyzuje odczytywanie danych z faktur. Zapytaj nas o SaldeoSMART, jeśli chcesz usprawnić procesy przepływu dokumentów między Twoją firmą a biurem rachunkowym Bednarska Podatki.
Dzięki platformie będziesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów swojej firmy w formie elektronicznej 24h na dobę. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.

 

 

Korzyści dla firm z korzystania z SaldeoSMART:

  • innowacyjne podejście do pracy z dokumentami – bez konieczności ich ręcznego przepisywania, bez wersji papierowej aplikacja pozwala na pracę z dokumentem przy dużym rozproszeniu zespołu,
  • elastyczność i wygoda – system umożliwia tworzenie obiegów wielu typów dokumentów, z możliwością ich samodzielnej zmiany i szybkiej rozbudowy,
  • ewolucja w księgowości dzięki sztucznej inteligencji i szybkiej kategoryzacji system automatyzuje proces księgowania,
  • krótki czas wdrożenia w ramach jednego kwartału.

SaldeoSMART pracuje dla nas całą dobę. Cieszymy się, że możemy usprawnić nie tylko pracę naszego biura, ale i Państwa. „Zatrudnij” SaldeoSMART u siebie!